Countries

Languages

Műszaki előkészítő

A Ceetrus egy európai székhellyel rendelkező, 1976-ban alapított globális ingatlanpiaci-szereplő, az Auchan Holding tagja. A cég 2018 júniusáig Immochan néven volt ismert. A vállalat új elnevezése több szó egybeolvasztásából született: „SEE” (lát) „CITIES (városok), a „TRUST” (bizalom), „US” (mi). A Ceetrus nemzetközi szinten közel 1000 alkalmazottat foglalkoztat és tevékenységi körébe 10 európai és ázsiai országban közel 300 bevásárlóközpont – köztük 79 Auchan üzletsor – bérleményeinek üzemeltetése tartozik. A Ceetrus világszerte 10,700 kiskereskedelmi partnerrel rendelkezik, és létesítményeiben egymilliárd látogatót regisztrál évente. Az elmúlt két év során több mint 1600 lakóingatlant és 117.000 m2 irodát vásárolt vagy épített, valamint 30.000 m2 szabadidős és szórakoztató létesítményt hozott létre. Hosszútávú tervei között számos további urbanizációs fejlesztés, lakóingatlan és irodaház építési projekt szerepel. Célja, hogy felelős, fenntartható, élettel teli közösségi tereket hozzon létre, amelyek hozzájárulnak a helyi közösségek fejlődéséhez és kényelmesebbé teszik az emberek mindennapjait. A Ceetrus magyarországi leányvállalata, a Ceetrus Hungary Kft. lakópark projektjei mellett elsősorban az Auchan hipermarketek üzletsorainak menedzselésével foglalkozik.

Csapatunkba új munkatársat keresünk:

Műszaki előkészítő

Feladatok:

  • Az üzemeltetési tevékenységhez kapcsolódó dokumentáció összeállítása és vezetése a cég irányelveinek figyelembevételével
  • Gépek, egyéb műszaki berendezések listájának, dokumentációjának naprakész követése
  • Capex és Opex projektek műszaki és pénzügyi elemzése, ártükör készítése
  • A bérlői kiépítés projektek előkészítése során terv műszaki véleményezési feladatainak ellátása (bérlői kézikönyv alapján)
  • Fit-out munkák előkészítésének, lefolytatásának támogatása, közreműködés az alvállalkozási szerződések műszaki mellékletének összeállításában
  • Működési, beruházási, projektköltségek nyomon követése
  • Személyes és telefonos kapcsolattartás a bérlőkkel, műszaki kérdéseket illetően
  • Bérlők pénzügyeinek nyomon követése -  bérlő fizetési kötelezettségeinek, esetleges elmaradásainak követése, telefonos felszólítások, elszámoláshoz szükséges adatok begyűjtése, bankgaranciák, óvadékok rendezéseinek követése
  • Bérlői biztosítások státuszának dokumentációja és nyomon követése
  • Bérlői dokumentációk bekérése, hiánytalan tűzvédelmi és műszaki dokumentáció
  • Az üzemeltetési csapat műszaki adminisztratív támogatása
  • Társosztályokkal való együttműködés pénzügyi, marketing és bérbeadással kapcsolatos témákban

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett diploma
  • Min. 1-2 éves műszaki előkészítői/kivitelezői/üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Gyakorlott Excel-ismeretek
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Jelentkezés módja:

Adatkezelés